Node By Term (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја
