Node By Term (1.0.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί
