Node By Term (1.0.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Created date
eu: Sortze data

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz
