Node By Term (1.0.3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: View
ja: ビュー

en: Published
ja: 掲載

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Created date
ja: 作成日時

en: Features
ja: フィーチャー

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト
