Node By Term (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: About
jv: Ngenani
