Node By Term (1.0.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Features
lt: Savybės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie
