Node By Term (1.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: About
ps: په اړه
