Node By Term (1.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: View
pt: Mostrar

en: Published
pt: Publicado

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Node Title
pt: Título do nó

en: Created date
pt: Data de criação

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Last modified
pt: Última modificação

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: About
pt: Sobre
