Node By Term (1.0.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
