Node By Term (1.0.4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: View
fr: Voir

en: Published
fr: Publié

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: Created date
fr: Date de création

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Last modified
fr: Dernière modification

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos
