Node By Term (1.0.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par
