Node By Term (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित
