Node By Term (1.0.5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: About
sl: O modulu
