Node By Term (1.0.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: About
sq: Informacione
