Node By Term (1.0.5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: View
uk: Перегляд

en: Published
uk: Опубліковано

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Created date
uk: Дата створення

en: Features
uk: Властивості

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль
