Node Cleanup (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: - Any -
ar: - اختر -
