Node Cleanup (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
