Node Cleanup (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: - Any -
cs: - nezáleží -
