Node Cleanup (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
