Node Cleanup (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo
