Node Cleanup (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Delete selected
es: ¿Borrar selección?
