Node Cleanup (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: - Any -
et: - Kõik -
