Node Cleanup (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: - Any -
eu: -Edozein-
