Node Cleanup (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: - Any -
fi: - Kaikki -
