Node Cleanup (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: No nodes selected.
fr: Aucun nœud sélectionné.

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés
