Node Cleanup (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: - Any -
gl: - Calquera -
