Node Cleanup (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: - Any -
he: - הכל -
