Node Cleanup (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: - Any -
hi: -कोईभी-
