Node Cleanup (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése
