Node Cleanup (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր
