Node Cleanup (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð
