Node Cleanup (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Delete selected
it: Elimina selezionati
