Node Cleanup (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
