Node Cleanup (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: - Any -
mr: - काहीही -
