Node Cleanup (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde
