Node Cleanup (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
