Node Cleanup (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone
