Node Cleanup (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: - Any -
ro: - Oricare -
