Node Cleanup (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные
