Node Cleanup (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
