Node Cleanup (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: - Any -
sr: - Сваки -
