Node Cleanup (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: No nodes found.
sv: Inga noder funna.
