Node Cleanup (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
