Node Cleanup (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Delete selected
tr: Seçileni sil
