Node Cleanup (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
