Node Cleanup (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: - Any -
vi: - Tất cả -
