Node Cleanup (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
