Node Cleanup (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ
