Node Cleanup (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
