Node Cleanup (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Unpublished
be: Неапублікавана
